Співпраця

20.11.2020 проведено вебінар з питань співпраці та партнерства КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР і новостворених Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, який об’єднав 55 учасників.

Мета заходу: осмислення досвіду, визначення напрямів і перспектив співпраці структурних підрозділів Інституту із ЦПРПП щодо психолого-педагогічного супроводу професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти.

Спікерами вебінару були:

Варецька О.В., проректор з науково-методичної роботи, д.п.н., професор, Чернікова Л.А., проректор з навчально-методичної роботи, к.п.н., доцент, Гура Т.Є., проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, д.псих.н., професор.

За планом вебінару учасникам запропоновано ознайомлення з інформацією проректорів, завідувачів кафедр, відділів і центрів інституту щодо окреслення напрямів співпраці.

Відбулося обговорення питань, які турбують працівників створених центрів та таких, які знаходяться на етапі створення, а також представників методичних служб ОТГ. Розглянуто формат і зміст наступної зустрічі.

У вебінарі взяли участь 26 працівників ЦПРПП Запорізької, Енергодарської, Бердянської, Мелітопольської, Гуляйпільської, Пологівської міських рад та 12 методистів ОТГ: Кирилівської (Якимівський район), Долинської (Запорізький район), Павлівської (Вільнянський район), Веселівської (Веселівський район), Новобогданівської (Мелітопольський район), Берестівської (Бердянський район), Михайлівської та Роздольської (Михайлівський район) та КУ «РМК» Токмацької районної ради.

Дякуємо всім за плідну роботу!

З матеріалами та фото вебінару можна ознайомитися за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1xjyl5EvqM0H9Ntd3Ot0O1O_cqVYJjbDw?usp=sharing

Меморандум про співпрацю між The LEGO Foundation та ЗОІППО

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України 04 грудня 2019 у м. Запоріжжя відбувся офіційний візит віце-президента The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспера Оттоссон Канструп, менеджера з комунікації Яна Крістенсен та керівниці освітніх проектів «Сприяння освіті» The LEGO Foundation в Україні Оксани Роми.

Метою візиту було вивчення досвіду підготовки педагогічних працівників (вчителів початкових класів, вихователів закладів дошкільної освіти) та керівників закладів освіти Запорізької області до впровадження діяльнісних методів навчання, що здійснюється у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Під час зустрічі за участю керівництва Запорізької обласної державної адміністрації вже вдруге у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-А) об 11.00 відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між The LEGO Foundation та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Фотоальбом Відеосюжет