Педагогічний досвід

Публікація у збірнику!

Детальніше

Методичні рекомендації щодо подання матеріалів на розгляд науково-методичної ради інституту

Процедура проходження розгляду, експертизи й схвалення навчальних програм з позашкільної освіти, парціальних програм, парціальних (спеціальних ) програм для закладів дошкільної освіти, авторських та інших програм на засіданні науково-методичної ради комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради

Науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону – 2020»

Здобутки освітян Запорізького регіону. Випуск 21

Науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону – 2019»

Здобутки освітян Запорізького регіону. Випуск 20

Науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону – 2018»

Здобутки освітян Запорізького регіону. Випуск 19

Науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону – 2017»

Здобутки освітян Запорізького регіону. Випуск 18

Науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону – 2016»

Методисти та викладачі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підготували черговий 17 випуск книги «Здобутки освітян Запорізького регіону. Антологія перспективного педагогічного досвіду закладів освіти Запорізької області». Організацією, що забезпечила професійну редакційно-поліграфічну роботу, виступив колектив видавництва «Кругозір».

Перспективний педагогічний досвід допомагає становленню професійної компетентності та творчої ініціативи вчителя, тому не дивно, що на всіх етапах розвитку освіти питанню поширення перспективного досвіду приділяється велика увага. У Національній доктрині розвитку освіти України зазначена важливість виявлення перспективного педагогічного досвіду та впровадження його результатів у педагогічну практику.

Антологія висвітлює педагогічні ідеї, тематику та результати актуального досвіду області в контексті інноваційної діяльності, які узагальнено педагогічними та науково-педагогічними фахівцями Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Головна цінність книги полягає в тому, що в ній представлена технологія реалізації та захисту науково-методичної проблеми навчального закладу, адаптована за різними навчальними предметами. Ця технологія дозволяє успішно брати участь у різноманітних конкурсах педагогічної майстерності регіонального та всеукраїнського рівнів за різними предметами, зокрема конкурсі «Вчитель року».

Науково-методичний посібник розраховано на працівників відділів, управлінь освіти, методичних служб, керівників шкіл, позашкільних і дошкільних навчальних закладів області та інших навчальних закладів обласного підпорядкування й усіх, хто опікується питаннями впровадження перспективного педагогічного досвіду в роботу власного закладу освіти.

Укладачем антології виступила Олена Тонне, методист методичного відділу Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Олена Шимонівна перейняла естафету від Раїси Микитівни Ніколаєвської, яка понад 50 років була ідейним натхненником та невтомним трударем на ниві розповсюдження зразків педагогічної діяльності талановитих освітян.

Видавництво «Кругозір» виконало повний цикл додрукарської підготовки та друк посібника, а власна техніка дозволить у найкоротші терміни виготовити дану книгу усім бажаючим.

Здобутки освітян Запорізького регіону. Випуск 17