Спонсори та партнери

Спонсори та партнери

Некомерційна громадська організація «Ноосфера», яку заснував Максим Поляков, асоціація «Неосфера» об'єднує науковців, дослідників, підприємців та волонтерів, яка прагне популяризувати наукові дослідження в підприємницькій середовищі та розвивати екосистему початківців.

Місія «Ноосфери» - стимулювати відкриття, використання і розповсюдження наукових знань, а також інтерес суспільства та бізнесу до науки. Сайт: https://noosphereglobal.com/

Асоціація вважає, що «Інформаційні технології давно вийшли за рамки створення сайтів або додатків. За допомогою IT запускають супутники і ракети, розробляють надскладних роботів. І чим раніше діти почнуть вивчати інформатику, тим більше у них шансів досягти успіху в цій галузі. Одна з основних цілей Асоціації Ноосфера - прищепити дітям любов до науки і технологій. Юні винахідники можуть проявити себе в ролі інженера або розробника на нашому фестивалі робототехніки BestRoboFest. Ті, хто цікавиться дронами - взяти участь в змаганнях Copter Race. А студенти – реалізувати власну ідею на базі Noosphere Engineering School. І, може бути, в майбутньому дитяче захоплення переросте в професію на все життя»

Представник асоціації «Ноосфера»: Маргарита Рибіна, координатор групи проектів.

Запорізька торгово-промислова палата об’єднує великі підприємства, малий та середній бізнес регіону. Компанії – члени Палати представляють практично всі галузі економіки та створюють більше 80 відсотків валового регіонального продукту.

Щорічно у власному виставковому центрі «Козак-Палац» відбуваються міжнародні форуми та спеціалізовані виставки, всеукраїнські фестивалі, конференції. Промисловість, сільське господарство, енергетика, туризм та багато інших тематичних напрямків цих заходів невід’ємно пов’язані з ІТ - сферою, запровадженням он-лайн інструментів, сервісів.

ЗТПП підтримує та сприяє презентації сучасних інформаційних розробок, авторами яких є школярі, студенти, молоді підприємці, що мають перспективи в організації власної справи, підготовки стартап - проектів.

Представник ЗТПП: Антонюк Дмитро Анатолійович – віце-президент Запорізької торгово-промислової палати

ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. З нами співпрацюють 54,3% українців, що більше, ніж у наступних за нами двадцяти чотирьох банках разом взятих.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. До останніх інновацій, які отримали визнання по всьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн -інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.

ПриватБанк не тільки сам постійно навчається чомусь новому, але й з радістю ділиться своїми знаннями з клієнтами. У нас діють освітні програми, в яких кожен може знайти щось цікаве для себе. ЮніорБанк навчає школярів фінансовій грамотності та програмуванню.

Представник: Директор Запорізького філіалу ПриватБанку Віктор Іванович Остапенко

Приватне Акціонерне Товариство «Мотор Січ» одне з провідних у світі підприємств з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Президент ПАТ «МОТОР СІЧ», генеральний конструктор. Богуслаєв Вячеслав Олександрович.

Федерація Кіберспорту України - Громадська організація, яка ставить за мету розвиток комп'ютерних технологій, кібер-спорту, підтримку українських стартапів і сприяє розвитку IT індустрії в Україні. Голова Федерації Кіберспорту України Артур Єрмолаєв.

Федерація займається залученням міжнародних та національних спонсорів, грантів в сферу IT і розвиток киберспортивної інфраструктури країни.

Комп'ютерні технології та киберспортивне змагання йдуть нога в ногу в наші дні. Любов до ігор привертає інтерес до розробки і удосконалення ігор, програм і комп'ютерів - тим самим мотивуючи молодь до розвитку і навчання.

Партнер олімпіади з інформаційних технологій є центр підтримки Мережних академій Cisco ZSEA.

Керівник Полякова Наталія Петрівна.