Новини Айті

Новини Айті

  • На святі були присутні представники наших спонсорів: координатор групи проектів асоціації «Ноосфера» Маргарита Рибіна,

  • віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Антонюк Дмитро Анатолійович,

  • директор Запорізького філіалу ПриватБанку Віктор Іванович Остапенко;

  • голова Федерації Кіберспорту України Артур Єрмолаєв.

Саме сумлінне добросовісне навчання привело до олімпу слави юних інформатиків, які сьогодні отримали нагороди, що заслуговують.

  • Урочисте закриття ІV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбулося 23 березня 2018 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради. Зал був переповнений, в ньому – команди, журі, оргкомітет, гості та спонсори. Присутніх привітала директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету олімпіади Озерова Тетяна Ярославівна. Далі розпочалась церемонія нагородження переможців і учасників олімпіади, в якій брали участь: виконуючий обов’язки ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Казачук Анатолій Васильович та спонсори заходу. Спонсорами олімпіади виступили: Некомерційна громадська організація «Ноосфера»;

  • Запорізька торгово-промислова палата;

  • ПриватБанк;

  • Приватне Акціонерне Товариство «Мотор Січ»;

  • Федерація Кіберспорту України;

  • Партнер олімпіади - центр підтримки Мережних академій Cisco ZSEA.

Окрім дипломів від Міністерства освіти і науки України учасникам вручили подарунки спонсори:

  • Лауреати одержали календарі від Приватбанку та книгу «Основи програмування» від Київського національного університету ім.Т.Г. Шевченка. Список лауреатів

  • Дипломанти ІІІ ступеня були нагороджені презентаційним набором асоціації «Ноосфера» і футболкою та книгою від Приватбанка. Список дипломантів ІІІ ступеня

  • Дипломанти ІІ ступеня отримали флешку від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанка. Список дипломантів ІІ ступеня

  • Дипломанти І ступеня одержали PowerBank від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанку. Список дипломантів І ступеня

  • Абсолютні переможці були нагороджені Дипломами І ступеня та геймерською клавіатурою від Федерації Кіберспорту України, навушниками від Запорізької торгово-промислової палати та книгою від Приватбанку. Список абсолютних переможців

Спонсори олімпіади відзначили не лише учасників олімпіади, але й всіх членів журі календарями від Приватбанку за чесність, об’єктивність, прозорість та стійкість. А також і наймолодших членів журі, які самі були учасниками олімпійського руху

  • Манько Анну, студентку Національного університету «Львівська політехніка» та Ворону Богдана, студента Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Анні Іванівні вручили навушники від Запорізької торгово-промислової палати, а Богдан Петрович отримав рюкзак від асоціації «Ноосфера».

Цінними подарунками від асоціації «Ноосфера» було відзначено організаторів Олімпіади - Казачука Анатолія Васильовича (флешкою), Губіну Оксану Олександрівну (цифровим ключем), Озерову Тетяна Ярославівну (PowerBankом).

Журі також визначило додаткові номінації:

  • Дипломом та Книгою від ПриватБанку було нагороджено учня, який єдиний відтворив всі поверхневі діаграми за допомогою математичних формул (Задача Гауді) – Сергійчук Назар Сергійович, Вінницька область.

  • За ефективний розв’язок та повноту реалізації авторської ідеї в задачі Moon Tower дипломом та книгою від Приватбанку нагородили учня Грайф Гліб Дмитрович, м. Київ.

  • Дипломом та Книгою від ПриватБанку нагороджено учня, який застосував креативність та оригінальність мислення при розв’язуванні задачі «Таємничий код» – Козаков Данило Вадимович, Донецька обл.

Фото подарунки від спонсорів

Кожен конкурс має свої добрі традиції і символи. Усім відомо, що хлібце символ щедрості і багатства, сонцесимвол миру і тепла, а серцелюбові і вірності. Символом знань і успіху Олімпіади – є перехідний КУБОК, який вже сім років поспіль супроводжує учасників олімпіади і став їх талісманом, що з року в рік переходить від однієї області до іншої.

З теплом сердець ЗАПОРІЗЬКОГО краю КУБОК вирушає до Дніпропетровської області. На урочистому закритті прозвучали музичні подарунки від вихованців комунального закладу Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради солісток студії «Арт-Стайл» - Іванченко Катерини, Марія Біладзе та вокального ансамблю «Тоніка». Голова журі олімпіади Кузічев Микола Миколайович висловив вдячність керівництву та працівникам Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. В свою чергу Тетяна Ярославівна Озерова - директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації висловила вдячність членам журі за високий науковий рівень проведення олімпіади, директору Козацького ліцею Губіній Оксані Олександрівні - за гостинність, турботу і теплий прийом учасників, членам оргкомітету представникам ЗОІППО - за чудову організацію олімпіади з ІТ. Олімпіада завершилась. Перегорнута остання сторінка нашого щоденника. Лист вдячності Переможцям усім у навчанні найщиріші побажання: Розвивайтесь, дерзайте, геніями виростайте. Будьте першими в науці і високими душею.

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею.

Ще раз дозвольте побажати всім присутнім успіхів, творчого натхнення, життєвої самореалізації та здійснення мрій! Хай всім щастить!

Урочисте відкриття і закриття, а також перебіг подій IV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій висвітлювався у засобах масової інформації, на Запорізькому освітянському порталі методичного відділу ЗОІППО за адресою https://goo.gl/HHnRFL.

Фото закриття олімпіади

Учасники олімпіади, окрім участі в напружених денних боях, мали можливість оглянути місто в ході цікавих екскурсій, відчути велич Дніпра та о. Хортиця, могутність ДніпроГЕСу, відвідати та музей техніки В. О. Богуслаєва.

Центр підтримки Мережних академій Cisco, який працює при Запорізькій державній інженерній академії, організував для учасників олімпіади майстер-клас на тему "Інтернет речей та світ кібербезпеки". Впродовж всього заходу опановувати нові технології учням допомогла команда менторів - студентів спеціальності Інженерія програмного забезпечення. Учні навчилися моделювати розумний дім в симуляторі Packet Tracer та відкрили для себе перспективи напрямку ІоТ. Захід завершився інтерактивною вікториною з призами від компанії Cisco. Правильні відповіді на запитання з кібербезпеки, які надавали учасники зі своїх смартфонів, дозволили захистити змодельований розумний дім від зловмисників.

Протягом п’яти днів олімпіади відбувалось неформальне спілкування між учнями, керівниками команд, членами журі. Члени журі мали можливість не лише плідно працювати, але й з користю провести вільний час на о. Хортиця.

Інтерактивний колаж областей учасниць олімпіад

Шановні учасники та керівники команд!

Ознайомтесь з графіком від'їзду.

Бажаємо всім вдалої дороги! До нових зустрічей!

Шановні учасники та керівники команд!

Результати випробувань першого та другого днів олімпіади будуть висвітлені одночасно 22.03.2018 року на сторінці сайту в розділі «Інтелектуальні змагання-Таблиця результатів» та на дошці об’яв першого поверху учбового корпусу.

Запоріжжя гостинно, зі щирим серцем, не зважаючи на особливі погодні умови, з увагою та турботою зустріло 26 команд із різних куточків України у складі 86 найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів.

Урочистості відкриття проходили на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

Учасників привітали:

Олімпіада з ІТ була започаткована авторським колективом учителів інформатики м. Дніпро у 2000 році. Статус Державної вона набула у 2012 році. Цей освітній стартап є суто українським, і зараз авторський колектив ініціював проведення Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році в Україні.

Організаторами олімпіади є Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Цього року естафету проведення олімпіади, символом якої є кубок, започаткований на Першій Олімпіаді у 2012 році в місті Дніпро, Запоріжжя прийняло від Сумської області.

Не дивлячись на погодні умови 19 березня 2018 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році» у Запорізькій області відбулось відкриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович

директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Тетяна Ярославівна

виконуючий обов’язки ректора КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Казачук Анатолій Васильович

керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович

директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погрібняк Юлія Валеріївна

координатор IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з Інформаційних технологій, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти Китайцев Олег Миколайович (праворуч),

голова журі олімпіади, керівник центру інформаційних технологій методичного центру управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Кузічев Микола Миколайович (ліворуч).

Справжньою прикрасою заходу стали виступи танцювальних та співочих колективів КЗ «Спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР, вихованців Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості та школи українського рукопашного бою «Спас».

На згадку про Запорізький край всі учасники олімпіади та члени журі отримали пам’ятні сувеніри, які власноруч виготовили учні комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат «Дивосвіт» Запорізької обласної ради» та комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради».

На учасників олімпіади впродовж трьох днів чекають цікаві випробування та завдання, де вони зможуть проявити свою творчість, знання та наполегливість. А оцінювати їх результати буде надзвичайно кваліфіковане та досвідчене журі олімпіади, у складі 25 членів: 11 доцентів, кандидатів педагогічних та фізико-математичних наук, 9 учителів закладів загальної середньої освіти, 3 завідувачів кафедр та лабораторій, розробник програмного забезпечення компанії Games та 2 студента закладів вищої освіти України.

Підсумкові результати виступу учасників олімпіади та фото-звіт перебігу подій буде розміщено на сайті методичного відділу ЗОІППО за посиланням.

Бажаємо учасникам олімпіади успіху й творчої наснаги у подоланні всіх випробувань та приємних вражень від спілкування!

Шановні учасники олімпіади! У разі необхідності звертайтеся за консультацією до:

  • начальника методичного відділу Іванісової Світлани Іванівни, 0975200518, metodzoippo@osvita.zp.ua

  • старшого викладача кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Собакар Олени Олександрівни, 0506571471, sobakaralena@gmail.com