Конкурс «Я – Людина!» Шкільний портал

Шкільний портал

Доброго дня, шановні колеги!

«Шкільний портал» пропонує учням району долучитися до ІІІ щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу, приуроченого до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи, та спрямованого на підтримку антибулінгової політики нашої країни

«Я – Людина!»

До участі запрошуються учні 2 - 11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів.

Вартість участі для кожного учасника складає 18 грн. Мінімальна кількість учасників від навчального закладу6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_ja_ljudina_quot/0-193

Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на сайті в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1204-20 необхідно обов’язково спробувати демонстраційну програму. (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко).

Заявку потрібно подати до кінця доби 13 листопада. Сам конкурс відбуватиметься 15-22 листопада (на вибір куратора). Бланк заявки можна завантажити за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1203-20

(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично)

Увага! Якщо в період проведення конкурсу навчальні заклади будуть перебувати на дистанційному навчанні, дозволяється проводити конкурс дистанційно.

Прохаємо Вас посприяти в розповсюдженні інформації про конкурс серед навчальних закладів та педагогів. Зарані вдячні.

Якщо у Вас виникли питання – напишіть нам на електронну скриньку zno.probne@gmail.com

Якщо Ви переглядаєте цей лист зі смартфону, натисніть на посилання https://viber.com/ та приєднуйтесь до нашої спільноти.

З повагою, колектив «Шкільного порталу»