Виставкова діяльність

Доброго дня всім !

Шановні колеги!

Оргкомітет виставки «Сучасні заклади освіти» нагадує:

17 лютого 2022 року завершується реєстрація конкурсних робіт для участі в рейтинговому виставковому конкурсі й конкурсі з 12-ти тематичних номінацій. Інформація для участі в конкурсах за посиланням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs


17 лютого 2022 року завершується подання пропозицій на проведення конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів. Лист на проведення заходу для завантаження за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants


25 лютого 2022 року завершується прийом заявок на участь у виставці. Заявка за посиланням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants


XIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбудеться 22-24 березня 2022 року в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, метро «Палац спорту»). Учасники: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри (кабінети) ПТО; заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти; органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); видавництва, асоціації, освітні портали; центри підготовки й розвитку, курси різних напрямів; виробники й постачальники сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, проєктів, програм і комплексних рішень для впровадження в освітній процес.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».


Виставка відбудеться з обов’язковим дотриманням рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів на період дії карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Тринадцятій міжнародній виставці«Інноватика в сучасній освіті»

Шановні колеги!

01 квітня 2021 року у межах ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» відбудеться творча майстерня «Технопарк художньо-педагогічних ідей як форма підвищення професіоналізму педагога закладу дошкільної освіти».Доповідачі: Шульга Людмила Миколаївна, доцент кафедри дошкільної освіти комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, к.пед.н.;

Артьомова Лариса Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 38 «Попелюшка» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Вельможко Людмила Іванівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 270 «Іскринка» Запорізької міської ради Запорізької області;

Скачок Світлана Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Золота рибка» № 13 Енергодарської міської ради Запорізької області;

Шпак Марина Сергіївна, вихователь комунального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок № 3 «Сонечко» Вільнянської міської ради Запорізької області.

Питання, що обговорюватимуться: творчість як природна потреба дитини; новітні підходи до розвитку художньої творчості дітей дошкільного віку в світлі нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти; нетрадиційні матеріали як інструменти експериментально-художньої діяльності; бонус для підвищення професіоналізму педагога – банк цікавих педагогічних ідей – ТЕХНОПАРК; майстер-класи з художньої творчості «Надихаємо на радість!».

Цільова аудиторія: вихователі, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти загального й компенсуючого типів, керівники гуртків художньої творчості (для участі в заході необхідно підготувати папір формату А4, художні матеріали на вибір (фарби, кольорові олівці, крейдочки тощо і обов’язково! пігулки активованого вугілля).

Початок заходу 13.00.

Долучитися до заходу можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/8906055622?pwd=OSsxbGpCT21sWmNtNmZxeWZ5cXQzZz09

Платформа: Zoom, ідентифікатор: 890 605 5622, код доступу: 688279.

Просимо поінформувати зацікавлених осіб й особисто взяти участь у зазначеному заході.

Про підсумки участі в Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дванадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Шановні освітяни!

Запрошуємо долучитися до корисного спілкування в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах у межах Дванадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» , яка відбудеться 12-14 жовтня 2020.

Більше інформації ….

ПРОГРАМА РОБОТИ за покликанням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program .

12-14 жовтня 2020 року відбудеться Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» вперше за дванадцять років у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно) в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні.

У межах Виставки буде здійснено обговорення проблем інноваційного розвитку освіти в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, виробників і постачальників засобів навчання. ПРОГРАМА РОБОТИ за посиланням для завантаження http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program . Пропонуємо долучитися до корисного спілкування.

Для учасників виставки напередодні оголошені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті» й конкурси з 7 тематичних номінацій. На конкурси подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводять науковці й фахівці Національної академії педагогічних наук України й Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Список переможців конкурсів буде опубліковано 12 жовтня 2020 р. на офіційному сайті виставки за покликанням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest (файл для завантаження «Підсумки конкурсів»).

Почесні нагороди, золоті, срібні й бронзові медалі, дипломи будуть надіслані переможцям на поштову адресу.


Слідкуйте за анонсами учасників, програмою онлайн заходів на офіційному сайті виставки, сторінках у facebook, instagram.

Бережіть себе й своїх рідних! Будьте здорові!

На виконання рішення колегії ДОН ЗОДА «Освіта майбутнього очима творчого педагога» від 26.08.2020, наказу ДОН ЗОДА від 27.08.2020 №334 «Про введення в дію рішення колегії Департаменту освіти і наукиоблдержадміністрації»

Офіційний лист додається - дивіться нижче.

Для отримання пропозицій на участь у онлайн форматі, участь у конкурсах (на період адаптивного карантину) просимо звертатися в Оргкомітет виставки: Компанія «Виставковий Світ»

(044) 498-42-04, (067) 656-51-89, (067) 721-49-46, E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

Шановні колеги!Компанія «Виставковий Світ» повідомляє, що Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться 12-14 жовтня в онлайн форматі в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні й переходу міста Києва на помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки.

До 18.09.2020 р. подаються конкурсні роботи.

До 25.09.2020 р. подаються заявки на проведення заходів.

До 25.09.2020 р. подаються заявки на участь у виставці (без надання виставкової площі).

Нагороди переможцям конкурсів, дипломи, сертифікати доповідачів, каталог будуть надіслані учасникам виставки на поштову адресу.