Сучасні заклади освіти - 2018

Сучасні заклади освіти - 2018

https://sites.google.com/a/osvita.zp.ua/metodzoippo/vistavkova-dialnist-2/ucast-u-miznarodnih-vistavkah/sucasni-zakladi-osviti---2018/diplomzoippo.jpg
    
    15 березня 2018 року відбулося нагородження переможців Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2018» та Сьомої Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». 
        Під час нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів Дипломом ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» відзначено комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».


https://sites.google.com/a/osvita.zp.ua/metodzoippo/vistavkova-dialnist-2/ucast-u-miznarodnih-vistavkah/sucasni-zakladi-osviti---2018/nagrajdeniezoippo.jpg
Золотими медалями нагороджено: 
        У номінації «Модернізація професійної підготовки та перепідготовки кадрів до праці в умовах Нової української школи»
https://sites.google.com/a/osvita.zp.ua/metodzoippo/vistavkova-dialnist-2/ucast-u-miznarodnih-vistavkah/sucasni-zakladi-osviti---2018/zolotajamedalzoippo.jpg
  • Комунальний заклад «Запорізький «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради 

        


        
    
    У номінації «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»
  • Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10 управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області; 
  • Спеціальний дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №36 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області. 
        У номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу»
  • Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»; 
  • Запорізька гімназія №11 Запорізької міської ради Запорізької області 
        У номінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів, молоді»
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Запорізької міської ради Запорізької області 
        У номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників»
  • Запорізький багатопрофільний ліцей №99 Запорізької міської ради Запорізької області 
  • Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Світлячок» №3 Енергодарської міської ради Запорізької області
Срібною медаллю 

        У номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності»:
  • Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області 
Бронзовою медаллю 
        У номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу»
  • Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Теремок» №7 Енергодарської міської ради Запорізької області.
https://sites.google.com/a/osvita.zp.ua/metodzoippo/vistavkova-dialnist-2/ucast-u-miznarodnih-vistavkah/sucasni-zakladi-osviti---2018/workshopfoto.jpg
    
    16 березня 2018 року у межах Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2018» відбувся воркшоп «Проектування професійного розвитку педагогічних працівників як ключова складова управлінсько-організаційної компетентності керівника освітнього закладу». Захід підготовлений та проведений співробітниками Міжструктурної науково-дослідної лабораторії «Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти» КЗ «ЗОІППО» ЗОР Береговою О.А., Афанасьєвою Т.О., Байєр О. М. та Чемодуровою Ю. М. Присутні мали можливість в інтерактивній взаємодії ознайомитися з проектуванням професійного розвитку педагогічного працівника в системі неперервної освіти, актуальними проблемами конструювання оптимальної моделі удосконалення фахових компетентностей педагога та моделюванням його індивідуальної траєкторії.
Comments