Інноватика в сучасній освіті

Інноватика в сучасній освіті 2018

Шановні добродії! 
        
        15-17 березня 2018 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
        Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Інноватика в сучасній освіті 2017

Відбудеться IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» 
        24-26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13), відбудеться IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». 
        Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України №1/11-13017 від 07.10.2016, лист НАПН України №2-7/188 від 22.08.2016). 
        Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні. 
        «Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес. 
        На форум запрошуються навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на теренах освіти, міжнародні установи і підприємства. 
        Для учасників виставки передбачається проведення конкурсів з різних номінацій. Переможці конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди.
        Уперше для вищих навчальних закладів відбудеться КОНКУРС на отримання ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ В ОСВІТІ» в номінації «Якість освіти». 
Щодо написання і подання робіт на конкурс, можна отримати консультації в ЗОІППО (Курінна Алла Феліксівна - проректор з науково-методичної роботи, каб. №8, (061) 222-55-09).

Інформація для учасників конкурсів
Comments