Виставкова діяльністьПро підсумки участі в Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дванадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»Шановні освітяни!


Запрошуємо долучитися до корисного спілкування в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столахмайстер-класах  у межах Дванадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» , яка відбудеться 12-14 жовтня 2020.


Більше інформації ….


ПРОГРАМА РОБОТИ за покликанням  http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program .12-14 жовтня 2020 року відбудеться Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» вперше за дванадцять років у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно) в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні.

У межах Виставки буде здійснено обговорення проблем інноваційного розвитку освіти в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столахмайстер-класах за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, виробників і постачальників засобів навчання. ПРОГРАМА РОБОТИ за посиланням для завантаження http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program . Пропонуємо долучитися до корисного спілкування. 


Для учасників виставки напередодні оголошені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті» й конкурси з 7 тематичних номінацій. На конкурси подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводять науковці й фахівці Національної академії педагогічних наук України й Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». 

Список переможців конкурсів буде опубліковано 12 жовтня 2020 р. на офіційному сайті виставки за покликанням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest (файл для завантаження «Підсумки конкурсів»). 

Почесні нагороди, золоті, срібні й бронзові медалі, дипломи будуть надіслані переможцям на поштову адресу. 

Слідкуйте за анонсами учасників, програмою онлайн заходів на офіційному сайті виставки, сторінках у facebook, instagram.
Бережіть себе й своїх рідних! Будьте здорові!


    На виконання рішення колегії ДОН ЗОДА «Освіта майбутнього очима творчого педагога» від 26.08.2020, наказу ДОН ЗОДА від 27.08.2020 №334 «Про введення в дію рішення колегії Департаменту освіти і наукиоблдержадміністрації
»


Шановні колеги!

Компанія «Виставковий Світ» повідомляє, що Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться 12-14 жовтня в онлайн форматі в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні й переходу міста Києва на помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки.
До 18.09.2020 р. подаються конкурсні роботи.
До 25.09.2020 р. подаються заявки на проведення заходів.
До 25.09.2020 р. подаються заявки на участь у виставці (без надання виставкової площі).
Нагороди переможцям конкурсів, дипломи, сертифікати доповідачів, каталог будуть надіслані учасникам виставки на поштову адресу.


Офіційний лист додається - дивіться нижче.
 
Для отримання пропозицій на участь у онлайн форматі, участь у конкурсах (на період адаптивного карантину) просимо звертатися в Оргкомітет виставки: Компанія «Виставковий Світ» 
(044) 498-42-04, (067) 656-51-89, (067) 721-49-46, E-mail: expo@vsvit.com.ua4984204@ukr.net