Результативність. 2019-2020 н.р.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ 
проведення обласного етапу учнівських олімпіад 
2019/2020 н.р.




Олімпіади

Терміни проведення

ІІІ етапу олімпіад


Початок

Класи, учні яких брали участь у ІІІ етапі олімпіад


Протокол

1.

Астрономія

18.01

9.00 год. 

10-11

Переглянути

2.

Юні знавці Біблії

18.01

9.00 год.

7-11

Переглянути

3.

Англійська мова

18-19.01

13.00 год.

9-11

Переглянути

4.

Математика (І тур)

19.01

9.00 год.

7-11

Переглянути

Остаточні результати

5.

Біологія

25.01

9.00 год.

8-11

Переглянути

6.

Економіка

25.01

9.00 год.

9-11

Переглянути

7.

Німецька мова

25-26.01

13.00 год.

9-11

Переглянути

8.

Математика (ІІ тур)

26.01

9.00 год.

7-11

Переглянути

Остаточні результати

9.

Історія

26.01

9.00 год.

8-11

Переглянути

10.

Фізична культура

01.02

9.00 год.

9-11

Переглянути

11.

Хімія

01.02

9.00 год.

8-11

Переглянути

12.

Інформатика

01-02.02

9.00 год.

8-11

Переглянути

13.

Екологія

01-02.02

13.00 год.

10-11 

Переглянути

14.

Українська мова та література

02.02

9.00 год.

8,10

Переглянути

15.

Російська мова та література


15.02


9.00 год.

9-11

Переглянути

16.

Правознавство


15.02


9.00 год.

9-11

Переглянути

17.

Інформаційні технології 

15-16.02

9.00 год.

9-11

Остаточні результати

18.

Фізика

15-16.02

13.00 год.

8-11

Переглянути

19.

Французька мова


16.02


9.00 год.

9-11

Переглянути

20.

Українська мова та література


16.02

9.00 год.

9,11

Переглянути

21.

Болгарська мова та література


20.02

9.00 год.

9-11

Переглянути

22.

Іспанська мова

21.02

9.00 год.

9-11


23.

Мова іврит та єврейська література

21.02

9.00 год.

9-11


24.

Географія

22.02

9.00 год.

8-11


25.

Педагогіка і психологія

22.02

10.00 год.

11


26.

Трудове навчання (технології)

22-23.02

13.00 год.

9,11


27.

Креслення

01.03

9.00 год.

8-11


Архів 2017-2018 навчальний рік https://sites.google.com/a/osvita.zp.ua/metodzoippo/olimpiadi-turniri-konkursi/olimpiadi/rezultativnist-2018-2019-n-r
Comments